Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

GROOMEN

Groomen to polska manufaktura tworząca naturalne kosmetyki dla mężczyzn, ze szczególnym uwzględnieniem produktów do pielęgnacji zarostu i stylizacji włosów. Od 2018 roku opracowujemy formuły bazujące na naturalnych składach i unikalnych zapachach, tworzonych specjalnie z myślą o naszej marce i Waszych potrzebach. Wśród nich znajdziecie olejek do brody, balsam do brody, szampon do mycia zarostu, żel pod prysznic, szampon do włosów i pomadę wodną oraz matową pastę do stylizacji, puder do włosów i wodę po goleniu. Stworzyliśmy plan męskiej, codziennej pielęgnacji bazujący na naturalnych składach, bez kompromisów w kwestii skuteczności i komfortu stosowania.

Groomen powstał i do dziś mieści się w Gdańsku. Tu również znajdujemy naszą główną inspirację, Bałtyk. Morze codziennie przypomina nam o potędze i pięknie żywiołów, które są bazową koncepcją marki Groomen. Obecnie możecie wybierać spośród czterech wariantów zapachowych – Earth, Fire, Wind i Aqua, które są na tyle zróżnicowane, by każdy z Was odnalazł opcję odpowiednią dla siebie.
Earth to najbardziej klasyczna propozycja, zbliżona do tradycyjnych kolońskich zapachów, oczywiście zaktualizowana, by przypadła do gustu współczesnemu facetowi. Fire tworzą nuty mchu, żywicy i ambry równoważone przez akcenty korzenne – to fascynujący, tajemniczy zapach, który spodoba się fanom tego, co niezwykłe. Aqua i Wind to propozycje dla wielbicieli świeżych, morskich i ozonowych zapachów.

pixel