Najlepsze prezenty świąteczne dla brodacza

data utworzenia: 2019-12-11 | data aktualizacji: 2019-12-11

prezenty-dla-brodacza

Świąteczny czas daje się już wyczuć, głównie za sprawą reklam i sklepowych dekoracji. Oficjalnie jest już czas na to, aby zacząć szukać prezentów. Ani się obejrzymy, a już zostanie ostatni tydzień do świąt i zacznie na wszystko czasu brakować. Teraz masz jeszcze czas na decyzje. A jaki upominek na święta wybierzesz dla swojego brodacza?

 

Prezenty dla brodacza

 

Jeżeli mężczyzna Twojego życia ma brodę, o którą dba, którą pielęgnuje i która jest dla niego czymś ważnym, to poszukiwania prezentu możesz mieć znacznie ułatwione. Kosmetyki czy akcesoria do pielęgnowania brody z pewnością się przydadzą, a do tego zapewne sprawią radość brodaczowi. Co więcej, jeżeli zdecydujesz się na takie właśnie upominki, to będzie dla niego znak, że rozumiesz i wspierasz jego troskę o brodę i jak najbardziej szanujesz jego poważne podejście do jej pielęgnacji. Co zatem masz do wyboru?

 

Akcesoria do pielęgnacji brody

 

Zaczniemy od akcesoriów do pielęgnacji brody. Każdy, kto chce mieć zadbaną i wypielęgnowaną brodę musi pamiętać o jej systematycznym przycinaniu i codziennym czesaniu. Do przycinania niezbędne tu będą specjalne nożyczki, o dość ostrych końcach. Jeżeli jednak Twój brodacz sam sobie nie modeluje brody, to zrezygnuj z takiego zakupu. Z jakiegoś powodu tego nie robi i pewnie nic się w tej sprawie nie zmieni. Możesz wówczas zdecydować się na zakup grzebienia lub szczotki z naturalnego włosia. Grzebień powinien składać się z dwóch rodzajów zębów: gęstych i rzadszych, które przeznaczone są do brody i wąsów. Szczotka, która wykonana będzie z naturalnego włosia, nie tylko wyczesze i ujarzmi brodę, ale również pozwoli nadać jej odpowiedni kształt, oczyści ją i doda jej blasku. Codzienne szczotkowanie brody w ten sposób pozwoli uzyskać efekt zadbanego zarostu na dłużej.

 

Kosmetyki do brody

 

Jeżeli akcesoria Cię nie przekonały, możesz zdecydować się na zestaw kosmetyków do brody. Znajdziesz tu specjalny szampon czy olejek nawilżający, który działa nie tylko na samą brodę, ale również na skórę, która się pod nią znajduje i działa na nią kojąco. Kosmetyki powinny być przeznaczone do pielęgnacji zarostu. Nie może to być zwykły szampon, czy zwykły olejek nawilżający. Zarost ma specyficzną strukturę i właśnie dlatego wymaga specjalistycznych kosmetyków.

 

A jeżeli chcesz kompleksowo zadbać o swojego mężczyznę...

 

Możesz mu wówczas sprezentować zestaw pielęgnacyjny, w którym znajdą się zarówno kosmetyki jak i akcesoria. Taki zestaw będzie z pewnością przyjemnym upominkiem. Sprawi radość, będzie przydatny na co dzień, a za każdym razem będzie przypominał Twojemu mężczyźnie o Tobie.

autor tekstu: Dorota Bajczyk - Sfera Copywritera